تماس با ما
ارتباط با صنعت
شهریه
مدیریت
فرم ها و آیین نامه ها
گروه های آموزشی
انتخاب واحد
سامانه الکترونیکی
صفحه اصلی
آخرین اطلاعیه های کلاس ها

... آرشیو اطلاعیه های مرکز
آخرین اخبار

... آرشیو اخبار
شرح خبر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران غرب؛ همزمان با فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو و به منظور ایجاد پل ارتباطی بین دانشجویان و مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی،  به همت کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۶ تهران، رادیو دانشگاه در این مرکز دانشگاهی راه اندازی شد.

 دکتر سید محمد حسن پیش بین رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران غرب طی پیامی ضمن تبریک به مناسبت روز دانشجو تقویت روحیه حق طلبی و پیشرو بودن دانشجویان را از ویژگی های شاخص و مهم عنوان کرد و ضمن تشکر از این اقدام فرهنگی دانشجویی، اظهار امیدواری کرد تا مسیر تعامل و همدلی بیش از پیش بین مسئولان و دانشجویان هموار گردد.

در مراسم جشن روز دانشجو که به مدت ۳ ساعت و بصورت مجازی در رادیو دانشگاه ادامه داشت؛ برنامه های متنوعی همچون پخش کلیپ طنز دانشجویی، نماهنگ، برگزاری مسابقه و ... به مناسبت روز دانشجو اجرا شد.

لازم به ذکر است که رادیو دانشگاه بنا دارد تا بعنوان پل ارتباطی دانشجویان با دانشگاه در زمینه انعکاس مطالبات دانشجویی در حوزه های مختلف فرهنگی، دانشجویی، آموزشی و .... بصورت هفتگی و در مناسبت ها ی مختلف فعالیت نماید.آخرین اطلاعیه های مرکز

... آرشیو اطلاعیه های مرکز